USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Cancun Rosa Cancun Hotel Cancun Rosa Cancún Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Hotel Cancun Rosa

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-02
2026-08-03

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

7

Hotel Cancun Rosa


Το Hotel Cancun Rosa προσφέρει πρόσβαση στο Αστικό Πάρκο Kabah που απέχει σε απόσταση περίπου 2 χλμ.

Κατά τη διαμονή σας σ' αυτό το ξενοδοχείο, μπορείτε να ανακαλύψετε τον Πύργο Escenica, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς, ή να επισκεφθείτε αθλητικούς χώρους όπως Εστάδιο Ολίμπικο Αντρές Κιντάνα Ρο, που είναι σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια. Πλατεία Plaza Las Americas σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ., ενώ La Taberna de los Amigos σχεδόν 500 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο. Οι πελάτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Πάρκο Parque de las Palapas, μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από το Rosa. Αυτό το κατάλυμα απέχει σχεδόν 700 μέτρα από τη στάση λεωφορείων R2- from hotel zone.

Διαμένοντας στο ξενοδοχείο, μπορείτε να επιλέξετε ένα από τα 7 δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, καθώς και βασικές ανέσεις που περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.

Το La Parrilla Downtown, που βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια, είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσετε μεξικάνικη κουζίνα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Καζίνο Dubai Palace
    2414 χλμ.
  • Νοσοκομείο Galenia
    3067 χλμ.
  • Αστικό Πάρκο Kabah
    2496 χλμ.
  • Νοσοκομείο Amerimed
    2190 χλμ.
  • B2B Center Cancun
    1721 χλμ.
  • Καζίνο Royal Yak Casino and Sports Book
    2121 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Malecon Americas
    2027 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 13:00 έως 15:00
Check-out: από 11:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Hotel Cancun Rosa;

    Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Hotel Cancun Rosa στις 12:00.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Hotel Cancun Rosa;

    Σε τo Hotel Cancun Rosa μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δωμάτιο deluxe με δύο μονά κρεβάτια, Απλό δωμάτιο με κρεβάτι king-size και Σουίτα.
  • Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo Hotel Cancun Rosa;

    Τo Hotel Cancun Rosa έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-02
2026-08-03

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Hotel Cancun Rosa, Μεξικό

C. 10 Margaritas 2 Calle Margaritas # 2, Κανκούν, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allcancunhotels.net

All rights reserved